De vereniging heeft als missie kinderen uit arme gezinnen in te schrijven en op te volgen in het officieel onderwijs
en te zorgen dat ze geregistreerd worden bij het plaatselijk stadsbestuur.
In Senegal moeten kinderen hun geboortepapieren voorleggen voor zij verder kunnen studeren.
Het ontbreken van de juiste papieren, de onwetendheid van de ouders en het gebrek aan informatie zijn allemaal redenen waarom kinderen zonder geboortebewijs niet kunnen verder studeren.
Momenteel worden 485 kinderen opgevolgd.
Hiervan zitten er 109 in het middelbaar, de rest zit nog in de lagere school.
Als jongeren het niveau niet halen in het middelbaar, kunnen ze een naar een Technische school.
40 jongeren studeerden er af en 49 jongeren zitten nog in een opleiding voor Elektriciteit, Horeca, Couture en Medisch assistent.
Dit jaar ligt de focus op betaalbare opleidingen op A1 niveau, voor de leerlingen die succesvol afstudeerden in het middelbaar. In Senegal is het onderwijs gebaseerd op het Franse schoolsysteem.
Realisatie 2022-2023 : het aanleggen van een moestuin, boomgaard en kippenhok in het Lyceum. (educatief en inkomsten voor de sociale kas van de school)
Dit werd mede-gefinancierd door de Provincie West-Vlaanderen.
De VZW werkt ook met peetouderschappen voor een opvolging van minimum 3 jaar.